Paycell Mobil Ödeme Bozdurma Nerede Yapılır

Paycell uygulaması Türkcell mobil ödeme bozdurma işlemleri için meyt org adresimiz tarafından mutlaka indirilip kurulmuş olan uygulama olması istenmektedir. Her hangi bir art niyetli kişinin sms ile paycell mobil ödeme bozdurma şeklinde işlem yapmasının önüne geçmek için yapılan bir çalışmadır. Paycell limitinizi nakite çevirme durumunda kaldığınızda uzman canlı destek ekibimiz ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

           Paycell mobil ödeme bozdurma verilen paycell bakiyesinin fiziki karta çekilemeyen kısımları için size tanımlanmış olan alış veriş kısmıdır. Bu arada e ticaret ile alış veriş yapılan en bilindik site olarak N11 kullanılması istenmektedir. N11 gibi alış veriş sitelerinde yer alan birçok ürün, etrafımızda olan mağaza veya satıcılardan kat ve kat fazla olmaktadır. Bu durum karşısında da gene paycell mobil ödeme bozdurma işlemi yoluna gidilmektedir. Her paycell bakiyesi direk olarak nakitte dönüşmez. Meyt adresi olarak 2 şekilde sizden bozum yapılarak yardımcı olunmaktadır. Bunlardan ilki ise mevcut İstanbul kartlarımıza sizin tarafınızdan paycell bakiyeniz ile dolum yapılmasıdır. Birçok kişi, neden ben buna yükleme yapacağım şeklinde soru ile gelmektedir. Bizler sizlere ödeme yapabilmemiz için bizde olan İstanbul karta yükleme yapmalısınız. Güncel olarak değişen oranlarımız mesela bu yazı yazıldığı esnada paycell limitinizi nakite çevirme işlemi yüzde 65 den işlem görmektedir. Sizlerde ihtiyaç halinde gene direk olarak paycell bozum bakiyelerini öğrenebilirsiniz.

       Paycell bakiyeniz ile 2. Yapılan işlem ise oyun pini alınması olmaktadır. Razer gold oyun pini alınması ve bununda gene belli bir oranda sizlere geri nakit dönüşü anlık olarak yapılmaktadır. Türkcell mobil ödeme bozdurma parçası olan paycell bozdurma bazen içinde bakiyenin kalmasına neden olmaktadır. Mesela paycell 500 tl mobil ödeme bozdurma şeklinde işlemde 200 istanbul kart yükleme 200 de oyun pini almaya imkan vermektedir. Geri kalan içinde bozum yapılacak olduğunda ise artık kişiler kendileri N11 üzerinden razer gold oyun kodu alarak tarafımıza iletmek durumunda kalmaktadır.

Paycell Mobil Ödeme Bozdurma Yapılamıyor

          Beklenmedik hata ile karşılaştık lütfen sonra deneyiniz şeklinde hata almak veya işleminizi şuan gerçekleştiremiyoruz gibi bir sorun ile paycell mobil ödeme bozdurma işlemi yapılamıyor ise sistemsel hata olmaktadır. Sistemsel hata işlemi yarım saat gibi devam ediyor ise bu kez de farklı ıp çakışması veya ıp kara listeye alınmış olabilir.  Paycell mobil ödeme ve bozumu ile nakit çevirim yapmak istediğiniz telefonda farklı bir Türkcell sim kartı ile işlem yapılmış olabilir. Güvenlik için Türkcell paycell mobil ödeme bozdurma işleminizi kısıtlamış olabilir. Bu şekilde sorun olduğunda telefonu değiştirip işlemi yapabilirsiniz. Hata devam eder ise telefonu fabrika ayarlarına getirip tekrar gene paycell yükleyeniz sorun aşılacaktır.

Paycell mobil ödeme bozdurma Türkcell mobil ödeme bozdurma sırasında Türkcell tarafından kullanılması zorunlu olan ödeme yeridir.
Oyun pinleri

           Bir diğer sık karşılaşılan sorun ise Paycell mobil ödeme bozdurma veya Türkcell mobil ödeme bozdurma işlemlerinde razer gold oyun pini alamıyorum Oyun pinleri benim telefonda yok şeklinde olmaktadır.  Iphone marka telefonlarda Oyun pinleri kısmı yer almamaktadır. Alınan sorunun kaynağı telefonunuzun markası olabilir. Paycell nakite çevirme kısmında karışılacak olduğunu sorunların bir kısmı da fatura ödemenizi son güne bırakmış veya gecikmeye kalmış olduğunuz durumlarda karşılaşılmaktadır. Bu durumda paycell mobil ödeme bakiyesi 100 tl şeklinde düşürülmektedir. İstanbul kart yüklemesine izin verilmeyen yada razer gold oyun pini alınmayan sembollük bir 100 paycell bakiyesi verilmektedir. Bu rakamı da gene alış veriş sitelerinde kullanmanız muhtemeldir. Bir diğer bizlerin tercih etmediği yöntem olan ise sms ile işlem yapılması olmaktadır. Tarafınıza gönderilen sms e onay vermeniz sonrasında hesabınızdan bakiye düşülmektedir. Sms bedeli fazla size gelen ödeme miktarı düşük olduğundan ekip çalışanlarımız olarak son işlem olarak sms işlemi tercih edilir.

Yorum yapın