Mobil Ödeme Bozdurma Yöntemleri Türkcell Türk Telekom Vodafone

    Mobil ödeme bozdurma yöntemleri Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından sağlatılan alış veriş bakiyesidir. Birçok kişi Fatura üzerine kredi çıkartılıyor veya 10bin krediniz hazır, 20 bin krediniz hazır şimdi size sms geldi onaylayın krediniz ıbana yatacak şekillerde durumlar ile karşılaşmıştır. Lakin Mobil ödeme bozdurma işlemini detaylı olarak ele aldığımızda da sizde göreceğiniz üzerine faturaya kredi şeklinde bir işlem yoktur. Sadece mobil deme bozdurma işlemleri yapılmaktadır. Bu kısımda da gene Türkcell mobil ödeme bozdurma veya Türk Telekom mobil ödeme bozdurma şeklinde işlemler daha güvenli olarak yapılabilmektedir. Vodafone mobil ödeme ve bozdurma işlemlerinde ise gerçekten sıkıntı söz konusu olmaktadır. Nedeni ise kesinlikle bozum yapan kişinin insafında kalınarak bozum yapılmaktadır. Sitemizin uzun zamandır kullanıcısı yani sabit üyelerimizin olması bu konuda akıllarına en küçük soru işareti gelmeden işlemlerini yapmasına yardımcı olmaktadır.

Türkcell Mobil Ödeme Bozdurma Nasıl Yapılır

 Meyt adresimizden yapılacak olan işlemlerde baştan bu zaman kadar belirttiğimiz şekilde yüzde yüz ödeme yapılır ve en küçük sorunda da direk whatsap üzerinden ulaşabileceğiniz 2019 dan günümüze kadar kullandıkları aynı numara yer almaktadır. Türkcell mobil ödeme bozdurma yöntemi; paycell uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Paycell ulaşımı olmayan veya paycellim şuan yok sms ile bozum yapalım şeklinde talepler ile gelen kullanıcıların talepleri yerine getirilmez. Birçok telefon hırsızı veya art niyetli olan kişiler paycell erişimini sağlayamadıklarından dolayı telefona gelen sms onayı ile mobil ödeme bakiyenizi çalmaktadır. Kafede, kantinde veya farklı ortamlarda ne şekilde olursa olsun telefonunuzu ortalık yerde bırakmayınız. Hatta telefonunuz şarj için bırakıldığında bile sürekli olarak gözünüz ile takip edebileceğiniz bir yerde bulunması gereklidir. Bu şekilde sizden habersiz yapılacak olan işlerden haberiniz olur.

Türkcell Mobil Ödeme Bozdurma Nasıl Yapılır

  Konumuza dönecek olur ise Paycell bozum yada Türkcell mobil ödeme bozdurma paycell içinde yer alan İstanbul kart yüklemesi yada oyun pinleri içinde yer alan razer gold oyun pini alınması şeklinde olmaktadır. Bizim ihtiyacımız olan İstanbul kart bakiye yüklemesi genelde 55-60 şeklinde size net ödeme yapılması sağlanmaktadır. Bunun yanında oyun pinleri içinde yer alan razer gold oyun pini alınıp kodların tarafımıza ödeme bilgileriniz ile iletilmesi sonrasında da gene sizlere yüzde 55 veya 60 oranlarından ÖDEME YAPILIR. Ödeme yapılır kısmını büyük yazmam da tek bir sebep vardır Türkcell mobil ödeme bozdurma işlemleri sonrasında İstanbul kart yüklemesinde anlık razer gold oyun pinleri için ise kontrol süreci (5dk) gibi bir zaman sonrasında Türkcell mobil ödeme bozdurma ücretiniz hesabınıza yatar.

Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma Hangi Şekilde Yapılır

Türk telekom mobil ödeme bozdurma  yöntemi sitemiz üzerinden iki işlemle yapılmaktadır. Burada birinci ve en bilindik şekilde yapılan gene İstanbul kart dolumu şeklinde işlem yapılması yanında sms ile de işlemler yapılmaktadır. Tarafınıza ödenecek olan miktar net şekilde belirtilir. İstanbul kart yüklemesi olarak yapılan Türk telekom mobil ödeme bozdurma çalışmasında ise yüzde 7 şeklinde Türk telekom tarafından sms bedeli alınmaktadır. Tek seferde en fazla 200 mobil ödeme bakiyeniz nakite çevrilmektedir. Burada 200 mobil ödeme bozum bakiyeniz karşılığı anlık olarak size ödenmektedir. İstanbul kart numarası sonrasında yer alan 200, 100  şeklinde yazan kısım sizin Türk Telekom mobil ödeme bozdurma işleminde harcanacak ve karta yüklenecek olan kısımdır. Kart yüklemeniz sonrasında yüklenildi veya onayladım şeklinde geri dönüş yapılması sonrasında Türk Telekom mobil ödeme bozumu ödemesi aynı Türkcell mobil ödeme bozdurma veya vodafone mobil ödeme bozdurma işlemlerinde olduğu gibi anlık olarak hesabınıza ödenmekte.

     Türk Telekom için yapılan diğer Mobil ödeme bozum işlemi ise sms ile işlem yapılmasıdır. Tarafınıza gönderilen sms EVET şeklinde onaylamanız sonrasında size 2. Bir onay sms gelir bakiyenizden… kadar bakiye harcamış bulunmaktasınız şeklinde gelen sms den sonra ödemeniz gene MEYT org üzerinde işlem yapıyor iseniz anlık olarak yapılır.

Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma Güvenli Mi Nasıl Yapılır

        Vodafone mobil ödeme bozdurma Türkcell mobil ödeme bozdurma yöntemleri veya Türk Telekom mobil ödeme bozdurma şeklinde kısımlarında olan İstanbul kart yüklemesi şeklinde olmaz. Sadece sms ile mobil ödeme bakiyeniz nakite dönüşmektedir. Vodafone iletişim firmasının paycell veya playstor şeklin de kendine ait alış veriş yeri olmadığından dolayı aracı firma olarak Playstor kullanılır. Bunun yanında farklı yerler için den de gene vodafone mobil ödeme bozdurma işlemleri için sms çalışması yapılmaktadır. Aracı kurum kullanmak durumunda kalınmasından dolayı vodafone sms bedeli fazla olmaktadır. En basit örnek verilecek olur ise 143 çekim 60 ödeme sıklıkla meyt org tarafından yapılan mobil ödeme bozdurma çekim bedelidir. Burada 53 tl şeklinde vodafone sms bedeli almaktadır.  

Mobil ödeme bozdurma işleminde sürekli olarak operatörler tarafından güncelleme yapılmaktadır. Aracı kurumlar ile yapılan sms işlemlerinde mesela 143 bozum şeklinde olan vodafone bozumu ise son gelen zamanlar ile aynı ürün bu kez 170 mobil bozum ile yapılabilmektedir. Bu durumdan aşırı derece de rahatsız olan ve kullanıcılarını koruyan adresimiz farklı yöntemler ile mobil bozum /24 hizmetinde kullanıcısını korumaktadır. Bu nedenle vodafone mobil ödeme bozdurma ve nakit alma işleminde farklı yöntemler ile yüzde 60 dan gene Türkcell mobil bozum ve türk telekom mobil bozumda olduğu orana çıkartmıştır. Ekonomik krize inat adresimizi takip etmeyi ve sık kullanılanları eklemeyi ihmal etmeyin. Yüzde 60 dan vodafone bakiyenizi nakite çevirmek için canlı destek ve whatsap uzmanlarımız ile şimdi iletişim kurabilirsiniz.

Mobil Ödeme Bozdurma
Mobil Ödeme Bozdurma

 Kalan 90 tl nin de 60 tl si kullanıcıya gitmesi şeklinde olan yöntem haricinde yüzde 60 net ödeme yöntemini şiddetle tavsiye ediyoruz. Birçok vatandaş neden bu kadar düşük ödeme yapıyorsunuz şeklinde sorular sormaktadır. Tek kelime ile ÖDÜYORUZ. Ödemesini yapmayan birçok merkezinde burada devrede olduğu bilinmektedir. Hatta birçoğu şuan bu yazıyı sizlerle birlikte okumaktadır. Lakin 143 cekim 120 100 90 tl ödeme şeklinde mobil ödeme bozum dolandırıcıları itibar etmeyiniz. Mobil ödeme bozdurma denildiğinde; Türkcell mobil ödeme bozdurma, Türk Telekom mobil ödeme bozdurma veya vodafone mobil ödeme bozdurma yöntemleri günün her saatinde içinizde en küçük şüphe olmayacak şekilde sadece meyt org adresimizden işlem görmeye devam etmektedir.

“Mobil Ödeme Bozdurma Yöntemleri Türkcell Türk Telekom Vodafone” üzerine 5 yorum

  1. Geri izleme: Mobil Ödeme Bozdurma Güncel 2022 - Acil Sorgu

Yorum yapın