MoneyPay Bozum Hazır Limit Nakite Çevirme Migros Mağazası

Finans kuruluşlarının kullanıcılarına daha rahat kredi ve benzeri ürünlere ulaşmalarını sağlamak için girmiş oldukları yarışa Migros mağazalar zinciri de colendi üzerinden moneypay hazır limit tanımlanmaktadır. Money pay uygulaması uzun zamandır Migros alış verişlerinde kullanılan ve Migros’un indirim ve müşteri tanıma kartı olarak kullanılmaktadır. Son finansal destek kampanyaları ile beraber money pay hazır limit verilmesi ile şimdi al sonra öde benzeri bir finansal desteğe sahip olmuştur. Hepsi burada alışveriş merkezinin yapmış olduğu ”şimdi al sonra öde” sistemine benzer veya oldubil üzerinden fatura ödenmesine benzer özellikle ile mağazacılık anlayışında Migros bir adım önde yer almaya başlamıştır. Money pay bozum ile mağazadan ürün alınması yanında gene birçok kişi moneypay nakite çevirme ile de direk olarak parasını banka hesabına alabilmektedir. Money pay hazır limit bozum veya colondi bozum olarak ta durum özetlenmektedir.

Moneypay nakite çevirme

MoneyPay Hazır Limit Nedir Nasıl Kredi Çıkar

Moneypay uygulamasını google play üzerinden indirilmesi gereklidir. İndirme işleminin devamında ise sisteme telefon numaranız ile onay vermeniz gereklidir. Burada onay vermek için her hangi bir operatöre sahip faturalı/faturasız hat olması yeterlidir. Onay işlemleri kısmında başlangıç olarak sadece isim soy isim tc ve telefon onaylanması ile Migros mağazalarında geçerli olan sıradan monay pay üyeliği oluşturulmaktadır. Devamında sistem tarafından moneypay hazır limit colondi kredisinin çıkması için ise gerekli olan doğrulama aşamasının yapılması gereklidir. İkinci aşama onayları kimlik canlılık ve benzeri onaylar ile artık sizin de moneypay nakite çevirme için tanımlanan bakiyeniz, uygulamanın ara yüzünde görülecektir. Burada banka bilgilerinizin de onaylanması gereklidir. Bunun içinde gene banka hesabınızdan monaypay hesabınıza 1 tl şeklinde ödeme yapmanız ve onu banka hesabınıza geri göndermeniz gereklidir. Banka doğrulaması sonrasında sizin ödeme performansınız bağlı olarak moneypay bozum veya migros harcama krediniz tanımlanmaktadır.

Moneypay hazır limit bozum

MoneyPay Nakite Çevirme

Onay aşamalarının geçilmesinden sonrasında birçok kullanıcıya; 150 tl monay pay colondi kredisi, 200 colondi kredisi, 10 bin colondi hazır limit kredisi şeklinde mağaza harcama limiti tanımlanmaktadır. Tanımlanmış olan moneypay hazır limit bozum yapmak isteyenler ise alışverişlerinde kredisini kullanarak ürün almakta ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yapılmış olan harcamalar belirlenen dönemde ödenmektedir. Bir nevi şimdi al sonra öde modeli şeklinde olmaktadır. Birçok kişi monaypay nakite çevirme yapmaktadır. Bu işlem içinde güvenliğini kanıtlamış olan meyt üzerinden iletişim kurarak bakiyelerinin nakite çevrilerek money pay colondi bakiyesi üzerinden banka hesabına para çekmektedir. Direk çekilmesi şeklinde bir durum söz konusun değildir. Monay pay bozdurma denildiğinde de gene mobil ödeme bozdurma denildiğinde de ilk akla gelen sitemiz üzerinden gün içinde monay pay bozum yapılmaktadır. Bozum yapılacak bakiyenizin ne kadar olduğunu ve banka hesabınıza ne kadar monay pay colondi parası çekmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Yorum yapın