Faturalı Hattan Banka Hesabına Para Gönderme Türk Telekom Türkcell Vodafone

       Faturalı hattan banka hesabına para gönderme işlemleri ve 2022 yılında milyonların nakit sıkışıklıklarında anlık olarak cep mobil ödeme bozdurma ile giderilen sıkıntılar 2023 de de gene devam etmektedir. Mobil cep kredileri ile vatandaşlar bir nebze de olsa kırk günlük para bulma şansına meyt üzerinden yaptıkları işlemler ile sağlamışlardır. Türk Telekom faturalı hattan banka hesabına para gönderme olsun Turkcel faturalı hattan banka hesabına para gönderme veya vodafone market içinde yer alan bakiyenin de vodafone mobil hattan hesaba para gönderme gibi farklı eylemler ile yerine getirmişlerdir.  Mobil bakiyelerini nakit olarak bankasına gönderebilmek için hatların öncelikli olarak faturalı olması gereklidir. Diğer türlü faturasız hattan banka hesabına para gönderme diye bir işlemin olması söz konusu olmaz. Tüm bu işlemler ışığında mobil ödeme bozdurma veya benzeri durumlar ile işlemlerini devam edenler artık bunlara ek olarak cep tl gönderme de yapabilmektedir.

Türk Telekom faturalı hattan banka hesabına para gönderme

 Faturalı hattan banka hesabına para gönderme Türk Telekom Turkcell vodafone faturalı hat ile mümkün olmakta bunlardan hariç olarak faturasız hatlar ile de benzer basit işlemler yapılmaktadır. Bunun adına da cep tl gönderme olmaktadır. Türkcell faturalı hattan faturasız olan hatta tl transferi yapılır ve bu kısımda gene faturasız olan hat dan mobil ödeme bozdurma ile faturalı olan hattan banka hesabına para gönderme şeklinde işlem olabilmektedir. Ama bunun için hazır faturasız hatta operatör tarafından verilen her hangi bir kredi veya benzeri bakiye yoktur. Faturalı olan mesela Turkcell faturalı hattan banka hesabına para gönderme gibi aynı operatörden Türkcell’den türkcell’e CEP TL transferi yapılması devamında mobil ödeme bozdurma yapılması gereklidir. Diğer türlü hazır olan bir bakiye olmaz. Bu kısımda sıklıkla Türk Telekom faturalı hattan banka hesabına para gönderme isteyenlerin mobil ödeme bakiyesinde gördükleri 800 600 500 gibi rakamlar faturasız olan hatlarında da görünmektedir. Bu bakiye siz mevcut faturasız hattınıza bu kadara para yükler veya tl transferi yapar ve onunla işlem yapabilirsin demektir. Birçok kişi meyt üzerinden bakiyesi olduğunu mobil ödeme ile bozum yapıp banka hesabına nakit almak için bu bakiyeleri üzerinden işlem yapmaya çalışmaktadır. Olmayınca da hayal kırıklığı yaşamaktadır. Vodafone faturalı hattan bankaya hesabına para gönderme de gene vodafone yanımda market içinde olan bakiyeler kullanılmaktadır.

Vodafone mobil hattan hesaba para yatırma

Faturalı Hattan Banka Hesabına Para Nasıl Gönderilir

      Faturalı olan hat sahiplerinin mevcut olan mobil ödeme bakiyeleri farklı işlemler ile banka hesaplarına gönderilip faturadan nakit para çekme işlemi yapılmaktadır. Bunun için en avantajlı olan ise turkcell faturalı hattan banka hesabına para gönderme olmaktadır. Paycell kart sayesinde paycell uygulaması üzerinden kimlik onay yapılması kart eklenmesi ve doğrulanması ile işlemler başlanmaktadır. Doğrulama işlemi için banka hesabınızdan 1 tl şeklinde bir ücreti göndermeniz ve sonrasında bankanın da ıbanın da hat sahibine ait olduğu onaylanmaktadır. Yada en yakın Türkcell bayisine giderek te doğrulama yaptırabilirsiniz. Devamında paycellde olan bakiyenizin bir kısmı nakit olarak alabilmek için kartınıza aktarım yaparsınız ve bu şekilde Türkcell faturalı hattan banka hesabına para gönderme işlemini yapmış olursunuz geri kalan bakiyenin de gönderilmesi içinde canlı destek hattımızdan yada whatsaptan uzman personelimiz ile mobil ödeme bozdurma yapabilirsiniz.

Turkcell Faturalı hattan banka hesabına para gönderme

 Faturalı hattan banka hesabına para gönderme vodafone için ise market bakiyesine bağlı olmaktadır. Markette yer alan mobil cep bakiyeleri mobil ödeme bozumu yapılır ve vodafone mobil hattan hesaba para yatırma yapılır. Bu kısımda uzmanlarımız her daim sizlere en detaylı şekilde yardımcı olmaktadır. Türk Telekom faturalı hattan banka hesabına para göndermek içinde gene tt uygulamasında yer alan mobil ödeme bakiyesi mobil ödeme nakitte çevirme sonrasında banka hesabına gönderilmektedir. Tüm bu hizmetler için 7/24 uzman canlı destek veya whatsap ekiplerimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Yorum yapın