Vodafone Pay Mobil Ödeme Nakitte Çevirme Limitleri Playstor Hatası

Vodafone pay mobil ödeme nakite çevirme sitelerinde kullanım miktarı olarak vodafone kullanıcılarına diğer operatörlere göre fazla olanak sunmaktadır. Vodafone mobil ödeme sayesinde alış veriş sitelerinde kullanılmak ve istenilen ürünü almak istediklerinde ise seçenekleri kısıtlanmaktadır. Bu durumda yapılması gerekli olan ise aracı firmalar veya güvenli mobil ödeme bozdurma siteleri ile nakitte dönüşmesi sağlanmaktadır. Vodafone’nin; Türkcell mobil ödeme bozdurma paycell şeklinde her hangi bir alış yeri yoktur. Genel olarak türk telekom mobil ödemebozdurma sitesi olarak playstore üzerinden oyun kodu alınması sağlanmaktadır. En azından bizlerin ihtiyacı olan oyun kodu ile işlem yapılmaktadır. Vodafone pay mobil ödeme nakite çevirme istenildiğinde ise playstore ile işlem yapılmak istenilmekte ve burada da gene bazı sorunlar ile karşılaşılmaktadır.

Vodafone Pay Mobil Ödeme Nakitte Çevirme Değiştirilmesi

 Vodafone pay yanımda uygulaması üzerinden günlük, haftalık ve aylık kullanımınıza sunulan vodafone mobil ödeme bozdurma bakiyeleri verilmektedir. Bu kısımda yer alan kullan limitleri ise fatura döneminden başlar diğer fatura dönemine kadar size sunulan alış verişlerde kullanabileceğiniz mobil ödeme limitini gösterir.  Vodafone mobil ödeme bakiyeleri, 75 tl, 150tl, 350 tl, 750 tl ve 1250 tl şeklinde olmaktadır. Başlangıç vodafone mobil ödeme bozdurma bakiyesi 75 tl ile başlar ve sizlerin vodafone faturanızı yatırmanıza bağlı olarak değişmektedir.  Gününde yatırılmış olan faturalar aynı zamanda aylık mobil ödeme bakiyenizin kullanılması şeklinde durumlar kullanımınıza sunulan alış veriş mobil ödeme bakiyesini belirleyen değişkenler olmaktadır.

Vodafone Pay

 Mobil ödeme limitlerini incelemeniz içinde vodafone yanımda uygulaması üzerinden takip edilmesi sağlatılmaktadır. Burada sıklıkla düşülen hata ise vodafone yanımda uygulaması üzerinden sizin, mobil ödeme bakiyenizi kontrol etmenize olanak sağlanmakta. Bu olanakta harcama limitiniz tanımlanmıştır. Mesela günlük vodafone yanımda uygulaması sizlere 350 tl kullanım imkanı sunmuş ise siz onu manuel değiştirme ile 351 yaparsanız sistem kabul etmez. Bunun nedeni sistemin verdiği değerden düşük olan bir alış verişte sizden fazla bakiye tahsil edilmesini önlemek için yapılmıştır. Vodafone pay mobil ödeme nakite çevirme veya size verilen günlük mobil ödeme bozdurma bakiyesinin aşılmasının önüne geçmek için yapılmaktadır. Güvenli mobil ödeme bozdurma sitesi olarak kullanılan meyt adresimizden gene bu konuda aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz

Vodafone Pay Mobil Ödeme Nakitte Çevirme de Playstore Hatası

 Playstore  türk telekom mobil ödeme ve bozdurmak isteyenlerin kullandıkları yerdir. Eğer playstor üzerinden son 24 saat içinde vodafone ile alış veriş yaptıysanız 24 saat bekletir. Bunun yanında sistem tarafından size sms geldiğinde siz eğer sms e onay vermez iseniz gene sistem kendini kapatır. En az 24 saat Vodafone pay mobil ödeme nakite çevirme işlemi için beklemeniz yada meyt adresimizden destek almanız gereklidir. Bunun yanında sık sık playstore kullanımı yapmak için sisteme girdiğinizde ise sizlere sms de gönderilmez bu durumda sms engellemesi almış olursunuz

  Aylık, haftalık ve günlük bakiyenizin ne olduğunu vodafone yanımda uygulaması üzerinden kontrol edip yukarıda belirtilen hususlara dikkat ederek alış veriş işlemlerinize başlayabilir yada meyt üzerinden işlem yapılmasına izin verebilirsiniz. Firmamız sizlerin mobil ödeme bakiyeniz hakkında en küçük bir fikri olmaz sizlerin belirttiği bakiyeler oranında e pin işlemine başlayabilir. Bu kısımda ısrarla sistemden bakınız veya siz kontrol ediniz şeklinde talepler ile gelmeyiniz. Mobil ödeme ve bozdurma veya nakitte dönüşmesinde uygun oranlar ile işlemler yapılmaktadır.

 Playstore hatası alıyorum veya tarafımıza Vodafone pay mobil ödeme nakite çevirme hata alıyorum şeklinde yapılan başvurularda bir diğer engel olan kısım ise aylık mobil ödeme limitine takılma konusundur. Mobil ödeme ve bozdurma işlemleri içinde size aylık sunulan kesim fatura döneminden başlar diğer fatura dönemine kadar olur. Mesela sizin vodafone hattınızın faturası ayın 25 de kesilsin sizin fatura ödeme döneminiz her ayın 25 den diğer ayın 25 ine kadar olan zamandır. Eğer siz 25 de fatura kesildiğinde bakiyenizi gelen ayın 1 de kullanırsanız, kullandığınız ayın aylık mobil ödeme harcama limitini kullanmış olursunuz. Bir ayda size 350 tl Vodafone pay mobil ödeme nakite çevirme limiti verilmiş ve siz bunu ayın 1 de kullanmış iseniz; ayın 25 de faturam kesildi ayın 26 da 350 tl mobil ödeme kullanırım şeklinde düşünceniz olmasın. Siz içinde bulunduğunuz vodafone mobil ödeme ve bozdurma aylık kullanım hakkını ayın 1 de kullanmış oluyorsunuz.

“Vodafone Pay Mobil Ödeme Nakitte Çevirme Limitleri Playstor Hatası” üzerine bir yorum

Yorum yapın