Pokus Mobil Ödeme Para Yükleme Tük Telekom Mobil Cüzdan

Mobil ödemelerin bozdurulması alanında Pokus mobil ödeme ile bakiye yüklenmesi dijital cüzdan bakiyesi olarak kullanılması son zamanlarda Türk Telekom tarafından öncülük edilen bir uygulama olarak devam etmektedir. Vodafone market uygulaması ile alışveriş imkanı sağlamasına benzer şekilde devam eden yarış aslında Türkcell tarafından mobil ödeme ile N11 üzerinden veya benzeri yerlerden ödeme yapılmasına imkan sağlaması ile başlamıştır. Paycell kart olarak Türkcell kullanıcılarına sunduğu değişim peşinden rakiplerinin de benzer ve üst düzey alış verişlerde kullanmaları için imkanlar sunması ile devam etmiş. Vodafone market ile kendisini market alışveriş yapanlar kervanına bu kez de pokus mobil ödeme para yükleme diyerek Türk Telekom da dahil olmuştur. Pokus hazır limiti imkanı vermesi yanında mobil ödeme bakiyesinin de pokus karta yüklenmesi ile sadece alış veriş ve benzeri yerlerde gecen bir sistemi kullanıcılarına sunmaktadır. Türk Telekom mobil ödeme bozdurma yapmak isteyen vatandaşlar için pokus üye işyeri sınırlamasından kaynaklı mağduriyetleri bir nebze önlemektedir.

Pokus Mobil Ödeme Para Yükleme Türk Telekom Nasıl Yapılır

Pokus uygulaması üzerinden Türk Telekom mobil ödeme bozdurma yapılmak istenmesinde Pokus’un playstor veya benzeri yerlerden telefona indirilmesi gereklidir. Telefona indirilen pokus uygulamasında üye olmak içinde türk telekom hattınız üzerinden üyelik yapılır. Yapılan telefon onaylaması sonrasında ise Türk Telekom hazır limit şeklinde sisteme üye olduğunuz numaradan yapabileceğiniz mobil ödeme bakiyesi görülmektedir. 0/0 7 şeklinde bir komisyon ile mobil ödeme bakiyenizi pokusa aktarım sağlayabilirsiniz. Buradan sonra sadece alış veriş için kullanmanıza uygun bakiyeniz sistemde oluşmaktadır. Burada örnek üzerinden devam etmek gerekir ise pokus mobil ödeme Türk Telekom 800 tl bakiyeniz olsun. 744 tl pokus dijital cüzdana yükleme yapabilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz cüzdan bakiyesi banka hesabınıza veya farklı bir hesaba kesinlikle transfer edilemez. Onun için pokus hazır limit bozdurma için gene sağ ve sol alt köşede olan sohbet butonlarından anında uzman ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.
Para yükleme pokus yapıldıktan sonra sisteme tam olarak üye olunmayı gerekli kılan ikinci aşama yer almaktadır. Bu kısımda bir kaç dakika süren kimlik onaylama aşamasından sonra dileyenler artık fiziki pokus karta başvurabilir dileyenlerde pokus sanal kart oluştururlar. Bu aşamadan sonra dilediğiniz şekilde meyt firmamız aracılığı ile düşük komisyon, yüksek ödeme ile pokus hazır limit bozdurma anında banka hesabınıza ödeme alabilirsiniz. Burada özellikle meyt adresinde olduğunuz veya meyt whatsap hattında olduğunuzdan emin olunuz. Mobil ödeme bozdurma güvenilir siteler arasında en uzun süre sektörde olan aynı zamanda günlük 10 bin üzerinde başarılı işlem ile 2019 da başlayan yolculuk 2023 yılında da gene hız kesmeden devam etmektedir.
Sadece kendisi ile yarışan adresimiz üzerinden pokusa mobil ödeme yapmış olduğunuz yükleme esnasında sorun ile karşılaştığınızda uzman ekibimizden bire bir destek alabilirsiniz. Bunun yanında pokus hazır limit bozdurma da da gene aklınıza takılan soru veya sorunları lafı uzatmadan net şekilde yanıtını alırsınız. Pokus mobil ödeme para yükleme ile başlayan destek kesinlikle ıban veya papara hesabınıza ödemenin yapılıp sizden teyit alınması ile son bulmaktadır. Güven hız ve netliğin merkezine her zaman bekleriz.

Yorum yapın