Faturaya Yansıtarak Nakit Vodafone Türk Telekom Nasıl Yapılır

Faturalı hat sahibi olan vatandaşların zaman zaman yaşadıkları maddi zorlukları anlık olarak son vermek için yapmış oldukları faturaya yansıtarak nakit paraya ulaşma durumudur. Günümüzde her ne kadar binlerce kişi tarafından kullanılan yöntem olması yanında milyonlarca kişi tarafından hala detayları bilinmemektedir. Bu durumda öncelik olarak faturaya yansıtarak nakit vodafone veya türk telekom hattından olsun sizlerin kontrolünde olan bir işlem olması gereklidir. Bu kısımda güven temelli adresimizden başkasına kesinlikle itibar etmeyiniz. Faturama ek olarak para çekmek istiyorum dediğinizde aklınıza faturaya eklenen bir şekilde işlem gelmesin Tamamen mobil ödeme bozdurma işlemi olarak düşünmeniz gerekmektedir. Faturaya yansıtarak nakit vodafone dediğinizde siz öncelikle vodafone yanımda ya giriş yapmanız gereklidir. Buradan Profil Ayarlar ve Mobil Ödeme sekmesini tıklayınız. Karşınızda artık sizin faturanıza dayalı olarak alış veriş yapabileceğiniz bakiyeniz çıkmaktadır.

 Faturaya yansıtarak nakit vodafone mobil ödeme servisinde sizlere aylık günlük ve işlem başına mobil ödeme bakiyeniz sunulmaktadır. Genelde birkaç yıllık ve sorunsuz ödemesi yapan vodafone kullanıcılarının mobil ödeme limiti 1250 tl mobil ödeme bakiyesi olmaktadır.  Daha yaygın olanda ise 450 tl vodafone mobil ödeme bakiyesi olmaktadır. Sizler işte faturaya yansıtarak nakit bir şekilde ödeme almak istediğinizde burada olan bakiye dahilinde harcama yapar ve paraya ulaşırsınız. Bunun yanında vodafone tarafından sunulan diğer bir hizmet ise normal market alışverişine imkan sağlaması olmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünleri market bakiyeniz ile alabilir ve faturanıza yansıtabilirsiniz. Fatura üzerinden para çekmek ve ıbana almak istediğinizde ise mobil ödeme sekmesinde yer alan üst kısımda ki bakiye üzerinden mobil bozum yapılmaktadır. Bu bölüm içinden Aylık kalan bakiyeniz günlük kalan bakiyeniz ve işlem başına olan bakiyeniz üzerinden sms ile işlem yapar ve karşılığından nakit alabilirsiniz. Bu kısımda tek güvenli adres olan meyt için şurada yapılan yorumlara bakabilirsiniz. Vodafone mobil ödeme bozdurma işlemi yaptınız fakat hala faturaya yansıtarak nakit para almak istediğinizde maalesef ek her hangi bir işlem söz konusu değildir. Yani faturalı hat sahibiyim ve sınırsız bakiyeye sahibim gibi düşünceden uzak durunuz. Vodafone mobil ödeme oranları da anlık olarak değişiklik göstermesi yanında işleme göre de değişmektedir. Bunun için whatsap ve canlı desteğimizden bilgi alabilirsiniz.

Playstor üzerinde oyun hizmeti satın alma yolunu seçen; faturaya yansıtarak nakit türk telekom kullanıcıları da gene mobil ödeme bakiyesi olan kadar bozum yapmaktadır. Burada genelde Türk Telekom mobil ödeme bakiyesi 800 veya 600 tl olmaktadır. Bunun üzerinde 800 de fazla türk telekom faturasına yansıtılarak ek nakit almak şuan için mümkün değildir. Faturaya yansıtarak nakit almak kısmında dikkat edilmesi gerekenler;

   İşlem yapmakta olduğunuz sitenin MEYT org olduğuna dikkat ediniz

    Whatsap hattından işlem yapıyorsanız da gene site üzerinde yer alan whatsap numarası mı diye kontrol ediniz.

     Faturana ek olarak nakit almak istediğinizde yapılan harcama KESİNLİKLE geri alınamaz.

     Faturandan mobil ödeme ile harcamış olduğun kısım Kesinlikle de OPERATÖRÜN tarafından taksitli olarak ödemenize izin verilmez.

      Birkaç farklı mobil ödeme bozum sitesi bunlar genelde Başlarında reklam yazan ve arama yapıldığında Googlenin ilk sayfasının başında Ücretli reklamlar ile en üstte yer alan sitelerdir. Bunlardan yapacak olduğunuz işlemlerde yüzde 99.9 DOLANDIRILIRSINIZ. Size teklif edecekleri fiyatlar genelde 185 bozum 150 veya 160 ödeme, 370 bozum 320 330 ödeme, 555 bozum 450 veya 480 ödeme yapılacağıdır. Bir diğer kandırılmanıza neden olan ise gelen smslere VETE diye seri şekilde onay vermeniz istenir ve bu onaylar ile de faturanıza direk eklenmediği her birinin taksitler halinde faturanıza ekleneceğidir. Gene uyarıyoruz faturaya yansıtarak nakit alma işlemi taksite bölünmez ve genel piyasası ise 185 e 70 ödemede katları şeklindedir. Dolanmadan geliniz her daim bekleriz.

Yorum yapın