Faturalı Hattan Nakit Para Çekme Taktikleri Denenmiş Güvenli Site

Faturalı hattan nakit para çekme yapmak istenilmesinde görülen son zamanlarda ki artış bir diğer taraftan güvenli ve denenmiş olan sitelerden yapılması şeklinde talep oluşturmuştur. Burada Türk telekom mobil ödeme nakit adı altında sıklıkla karşılaştığımız sorunların başında gene dolandırılma söz konusu olmaktadır. Her durum altında ilk defa Google üzerinden mobil ödeme bozdurma diyerek aratma yaparak işlem yapmak isteyen kişiler bu ağlara düşmeme ihtimali şuan yüzde 10 gibidir. Yüzde 90 lık kesim ise kesin bir şekilde dolanılmaktadır. Neden dolanılmaktadır diyecek olur isek; fazla para almak istemleri, sitelerin gerçekten ikna edici bir şekilde sizi baskı altına alması, Google reklamları ile de ilk sıralarda yer almalarıdır. Google reklamlarına yüklü miktarda ödeme yapabilmektedirler. Netice de müşterisine yada ziyaretçisine ödeme yapmadıklarından dolayı bütçelerini reklam firmalarına ayırmakta ve bu şekilde ön sırada yer almaktadır. Faturalı hattan nakit para çekmek yada ttnet üzerinden para çekmek istediğinizde ise gene sitemizi bu konuda destek olmaya devam etmektedir.

       Faturanıza yansıtılması ile anında borç olmaktadır. Yani faturalı hattan nakit para çekme işlemi yaptığınız Türkcell, vodafone, türk telekom hattınıza anında ilk faturaya yansıyacak şekilde harcama tanımlanmış olmaktadır.  Her ay aynı bakiye eklenmez. Mobil ödeme bozdurma nakite çevirme sitemizden güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Burada aylık abonelik şeklinde bir işlem yapılmaz. Sadece siz sms e onay verirseniz bakiyeniz den düşün olmaktadır. Türkcell mobil ödeme bozumu için paycell içinde razer gold oyun pini alınması, türk telekom mobil ödeme işlemleri için ise playstordan sms ile işlem yapılmaktadır. Vodafone mobil ödeme bozumları birçok yerde yüzde 40 dan nakite çevrilmesi söz konusu iken sistem sitemiz üzerinden yüzde 60 net ödeme şeklinde işlem yapılmaktadır.

         Faturalı hattan nakit çekme için gene güven esaslı işlemler sadece meyt adresimizden yapılmaya devam etmektedir. Bu konuda sizlere şurada yer alan mobil bozum youtube videosu ile garanti verilmektedir. Kimse dolandırıcı veya yanıltıcı bir işlem yapan siteye kefil olmak istemez. Sol tarafta yer alan whatsap ikonu veya sağ tarafta yer alan canlı destekten şimdi anlık olarak faturalı hattan nakit çekme işlemi yapabilirsiniz.

Yorum yapın