Adıma Papara Hesabı Açılmış Nasıl Kapatırım

Mobil ödeme bozum da sıklıkla kullanılan ödeme yöntemleri arasında papara hesabına ödeme almak şeklinde olmaktadır. Papara güvenli masrafsız ödeme yöntemi olması bu konuda sıklıkla tercih edilmesine neden olmaktadır. Adıma papara hesabı açılmış nasıl kaparım şeklinde ise dolandırıcılar tarafından yasa dışı olarak adınıza açılmış olan hesap olabilmektedir. Yazımızda sizlerin aklının ucundan geçmeyecek yöntemler ile nasıl adıma papara hesabı açılmış nasıl kapatırım kısmında arama yapanlar kervanında bulabilirsiniz. Sitemizden bugüne kadar işlem yapan hiç kimseden bir kez dahi de olsa tc kimlik istenmesi veya ona benzer bir belge istenmemiştir. Lakin bazı kişiler mobil ödeme bozdurmak istediğinde son ödeme yaptığınız kişinin dekontunu atın veya ödeme kanıtını gösterin şeklinde de taleplerde bulunmuştur. Firmamız hiçbir şekilde 3. Taraflar ile belge veya bilgi paylaşmaz işlemler sonrasında ise detaylar silinerek yok edilmektedir. Bu konuda güvenle mobil ödeme bozdurma yapabileceğiniz tek güvenli adres olarak sizlere meyt adresini öneririm. Çünkü biz kendimizden başkasına kefil olmayız. Ama her yaptığımız işleminde sonuna kadar arkasında yer alırız.

     Adınıza papara hesabı açılmış olması için dolandırıcılar; sizlere güven vermek için mobil ödeme bakiyeniz istenmektedir. Hatta bazı kişiler sizin hesabınıza 7 tl 12 tl gibi rakam göndermektedir. Bunu devamında da size 5 tl veya 10 tl geriye iade etmenizi istemektedir. Bu kısım sizlere tamamen mobil ödeme bozumu içinde kendinizi garantiye almış olduğunuz anlamı taşıdığını düşünürken birden içinde çıkılamaz hal alan bir dünyada yer alabilirsiniz. Iban hesabınıza gönderilen para büyük ihtimal size papara hesabından gönderilecektir. Aynı şekilde de sizden papara hesabına geri iade etmenizi isteyecektir. Bu işlemleri yaptıktan sonra gönül rahatlığı direk mobil ödeme bakiyenizi bozdurmaya başlarsınız netice de karşı taraf size para göndermiş ve sizde 2 tl gibi düşük bir mebla ile geriye iade etmişsiniz şeklinde düşünebilirsiniz. Burada sizin için perde arkasında yapılanları açıklayayım ki her hangi bir kullanıcımız kesinlikle ama kesinlikle kandırılmaması gereklidir. Meyt org farkını sizlere bura da göstermektedir. Neyse konumuza yani adıma papara hesabı açılmış çalışmasına dönecek olur isek siz aslında sizin adınıza açılmış olan bir papara hesabına ödeme yapmış bulunursunuz. Onaysız papara hesabınız açılmış sizden bilgiler alınmış ve en son olarak onaylı papara hesabı olması içinde banka hesabınızdan az bir miktar papara hesabınıza para göndermeniz gerekmektedir. Bu durum karşısında ise size gelen bakiyeden 2 tl gibi düşük şekilde size verilen papara hesabına ödeme yaptığınızda artık sizin adınıza açılmış fakat sizin haberiniz olmayan bir adet papara hesabı olmaktadır. Onaysız papara hesabınız artık art niyetli kişiler tarafından kumar başta gelmek üzere yasa dışı olan tüm para transferlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Bu durumda mutlaka ama mutlaka direk olarak papara iletişim hattı iletişime geçiniz. Adınıza açılmış olan her hangi bir papara hesabı olup olmadığını ve var ise de derhal kapatılmasını talep ediniz.

Papara hesabı dolandırıcılığı

 Mobil bozum alanında bugüne kadar kusursuz bir şekilde hizmet sunan adresimiz bir diğer taraftan ziyaretçilerinin korunması içinde elinden gelen en üst seviye de caba sarf etmektedir. Papara hesabı dolandırıcılığı ile sizin adıma papara hesabı açılmış kapatılsın diye resmi olarak  mutlaka papara firması ile iletişim kurunuz.

Yorum yapın