Türk Telekom Mobil Ödeme Bozum Güvenli Bozum 2022

Meyt Org Değerli Hissetirir

Türk telekom mobil ödeme bozum için genellikle işlemler sms ile yapılmaktadır.  Sms işlemlerinde de gene dolandırıcılar tarafından yapılan yöntem tarafınıza gönderilen sms i onay verin ödemenizi yapalım şeklinde değildir. Türk telekom mobil ödeme bakiyesini nakit almak isterken direk elinizde olan miktardan da olabilirsiniz. Onun için sadece buradan meyt adresimizden türk telekom içinde güvenli şekilde mobil ödeme bozumu yapabilirsiniz. Mobil ödeme bakiyesi türk telekom kullanıcıları için genelde başlangıç bakiyesi olarak 70 tl şeklinde verilmektedir. 70 tl ile başlayan mobil ödeme bakiyeniz zamanla sizin performansınıza bağlı olarak 600 tl veya 400 tl şeklinde rakamlara ulaşmaktadır.

Türk telekom mobil ödeme bozdurma için sitemiz anlık olarak tarafınıza yüzde 60 ödeme yapmaktadır. Yapılacak olan ödeme için ise mesela; 100 tl mobil ödeme yaptınız anında verecek olduğunuz ödeme kanalına 60 tl ödemeniz yapılmaktadır. Ödemeniz sonrasında gene 5 dakika bekleme arasından sonra tekrar türk telekom mobil ödeme bozumu yapabilirsiniz. Bu işlemlerde özellikle gerçek anlamda tek ödeme yapan adresimizde yer almaktasınız. Türk Telekom mobil ödeme işlemlerinde kendimize ait olan akbil dolumu ile işlem yapılmaktadır. Lakin bu durumda da bazen sıkıntılar yaşandığında ise çok nadirde de olsa sms ile ile işlem yapılır. Akbil Türk Telekom ile bakiye yüklemesi işlemlerinizden dakikalar sonra ödemeniz tarafınıza yapılır.

Türk Telekom İstanbul Kart Yükleme Mobil Ödeme Bozumu

 Türk telekom operatörü olarak sms ile akbil bilindik adı ile dolum yapılmaktadır. Yapılmış olan dolum miktarından sonra tarafınıza yüzde 60 mobil ödeme bakiyesi ödenmektedir. Farklı platformlar üzerinden size şimdi sms gelecek onaylayınız şeklinde bir işlem yapmak durumunda kalıyor iseniz büyük ihtimal dolandırılmak üzeresiniz. Kesinlikle bu şekilde işlemler sonrasında birde işletme whatsap hattından işlem yapıyor iseniz az sonra engelleneceksiniz. Bu kadar basit.

 Firmamız ile iletişime geçmeniz sonrasında tarafınıza hazır sms verilmektedir. İşlemleri sizin yapmanız istenmektedir. Burada ki amacımız ise firmamaız üzerinden çalıntı, buluntu telefonlar ile bozum yapılmasının önüne geçmek için yapılmaktadır. Hatta birçok kişi çalıntı kredi kartı ile de akbil ödemesi yapmak istemektedir. Bunlara da kesin bir şekilde müsaade edilmez. Bu anlamda az olsun öz olsun hep çalışalım mantığı ile hareket etmekteyiz. Bu neden den dolayı kar marjımız Türkcell mobil ödeme veya vodafone mobil ödeme işlemlerinde olduğu gibi akbil dolumu ile de gene türk telekom mobil ödeme de de düşük seviyede tutulmaktadır.

 Mobil ödeme adresimiz ile iritibata geçmeniz ilk defa oluyor ise öncelikle 100 akbil dolumu yapılarak 60 tl ödeme şeklinde işlem yapılmaktadır. Bu kısımda güven temelli işlem yapılmaktadır. Firmamız ÖNDEN ÖDEME YAPMAZ, İŞLEM YAPANINDA KURUŞ EKSİK VEYA FAZLA ÖDEMESİ GÖNDERİLMEZ. Ne anlaşılmış ise ancak o bakiye hesaplarına birkaç dakika içinde gönderilir. Bu konuda önce sen gönder sonra ben geliyorum… azı önden gerisi sonra… ben size nasıl güveniyor isem sizde bana güvenin şeklinde amacı mobil ödeme bozdurma yapmak değil de rakip sitelerin yöneticisi olarak bulunan kişilerinde istekleri red edilmektedir. Sitemizden türk telekom mobil ödeme veya farklı mobil ödeme yapan ÖDEMESİNİ ALIR ödeme yapmayanda ancak nasihat alır.

     Yarım saat gibi bir zaman sonra da tekrar siteye gelir; bu kez DOLANDIM DA GELDİM şeklinde giriş yapar. Neden dolandırılmıştır? Yüksek oran verilmiştir. Hemen başlayalım diye kişileri sıkıştırmıştır bile olabilir çünkü 100 tl için 90 tl alacaktır yada 80 tl(mümkün değil) alamaz. Bir diğer yol ise bizim whatsap hattımızda mesela mavi tık olmuyor. Kalkıp bana mavi tık olmadı diye dert yanmıştır. Gitmiştir 2 mavi tık oluyor süper buldum en güvenli mobil bozum burası diye işleme başlar . işlemler devam ederken mavi tıklar iştahını kabartır birde zaten meyt org sitesine göre yüzde 20 30 fazla veriyor deyip işlemleri yapar. İşlem onaylanır ve ŞOK ekran karşısında olur. Engellenmiştir mavi tıklı olan yazılar kendisine kalmıştır. Karşısında olan dolandırıcı sitesi kendi görüşmelerini silmiştir bile. Bu nedenle lütfen türk telekom mobil ödeme şeklinde işlemleri yaparken meyt org adresinde mi diye 2 defa kontrol edin olmadı whatsap hattından yazınız. Er veya geç size dönüş yapılacaktır.

“Türk Telekom Mobil Ödeme Bozum Güvenli Bozum 2022” üzerine 2 yorum

Yorum yapın