Mobil Ödeme Bozum Nasıl Güveneceğim, Güvenli Mobil Bozum Sitesi

Mobil ödeme bozum yapmak isterken kişilerin haklı olarak akıllarında yer alan ilk soru güvenli mobil ödeme bozum sitesi mi yer alıyorum. Burasıda gene beni dolandırır mı? Dolandırıldıktan sonra benim haklarım nelerdir? Kişi bozum yaparken içinde ürpertiler ile hareket etmektedir. Fakat meyt org adresimiz üzerinden mobil ödeme bozum yapması sonrasında ise şok yaşamaktadır. Anlık olarak ödemesinin yapılmasından dolayı hayretler içinde kalmaktadır. Birçok farklı adres üzerinde defalarca dolandırılmış olan kişiler sitemize gelmektedir. Bu kısım da 5 defa dolandırılmış birisi en sonunda 6. Da sitemiz üzerinden ilk defa ödemesini almıştır ki bu durum bizleri üzmüştür. Bize ulaşıncaya kadar 5 (  beş) defa farklı adresler üzerinden mobil ödeme bozumu yapmak isterken dolandırılmış ve bize ancak 6. Site olarak denediğinde parasına ulaşabilmiştir. Bu durumda akıllara Türkcell mobil ödeme bozum denildiğinde ilk gelen site olan adresimiz Türk Telekom mobil ödeme bozum denildiğinde de gene akla gelen güvenli mobil bozum sitesi olmaktadır. Vodafone mobil ödeme bozum konusunda ise farklı oranlar verilmesinden dolayı kişiler en fazla kandırılan grup olmaktadır.

Güvenli Bozum Sitesi Meyt Org

Mobil Ödeme Bozumu Sitesine Nasıl Güveneceğim

Öncelikle mobil bozum için ziyaret etmiş olduğunuz sitenin Türkiye de olan bir site olmasına dikkat edin. Farklı yollar ile sunucu kiralama ve host kiralama ile yurt dışı host firmalarından kiralanmış olan sunucular ile işlem yapan sitelerden uzak durunuz. Mobil ödeme bozumu yapmak isteyen bir Türk vatandaşı boşuna kendisini yurt dışında göstermek istemez.

         İkinci olarak güvenli mobil bozum sitesi incelemesinde ise kesinlikle ama kesinlikle İŞLETME WHATSAP HESAPLARINDAN uzak durunuz. İşletme whatsap hesapları ile her ne kadar sizlere kurumsalız, biz büyük firmayız diye sözler söyleyenlerden uzak durunuz. Bu kısımda işlemleri yapar ödeme bekleme esnasında ise anlık olarak görüşme kayıtlarının silindiğini ve engellendiğinize şahit olursunuz. Engellenmeniz sonrasında artık isteseniz de tekrar o işletme numarasında ulaşmanız imkanınız yoktur.

 Güvenli mobil bozum sitesi arayışınızda yola devam ederken dikkat edeceğiniz bir diğer nokta ise kişilerin referanslarıdır. Mesela firmamız meyt org üzerinde yer alan 05539217724 whatsap hattımız ile 2019 dan beri hizmet vermekteyiz.        Nelerde hizmet vermekteyiz? Bir örnek sunayım https://wmaraci.com/forum/bozdurma-islemleri/turkcell-lira-paylas-50-ile-alinir-papara-bozumu-65-580562.html

linkte yer alan konu üzerinden de takip ettiğinizde direk firmamıza ait olan telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Burada yer alan bilgiler ve forum sitesinde yer alan konu yorumlarını da okuyabilirsiniz. Devamında site eğer size bu şekilde somut bir adres sunmuyor ise de kesinlikle 100 e 99 vericem dese de 200 e 190, 180 vericem dese de uzaklaşın ne alacağınız bellidir.

 Bazı dolandırıcı olan siteler gene bu konuda adımlarını atmış bulunmaktadır. Burada sadece direk kendilerinin yer aldığı konuya değil de mesela wmaracı mobil bozum kategorisine veya r10 mobil ödeme bozdurma kategorisinin linklerini paylaşmaktadır. Paylaştıkları linklerde farklı kişilerin mobil bozumları yer almaktadır ki sizde bu aşamada kesinlikle forum üzerinden özel mesaj gönderiniz. Özel mesajınızda sizlere dönüş yapabiliyor ise gerçek kişidir. Ki bu anlamda tek forumlar üzerinde mobil bozum yapan ve aynı zamanda site sahibi olan sitemiz meyt org adresi ve numaramızda gene aynı 05539217724 şeklinde yer almaktadır.

 Sitelerinde birde iletişim kısımlarını dikkat ediniz hatta siteler; bizler gibi sizlere normal makale ve içerik sunabiliyor ise bilin ki sürekli olarak bir ekip tarafından desteklenmektedir. Bunun yanında mobil bozum şikayetleri kısmında da gene siteleri araştırabilirsiniz.  Şikayetvar üzerinden mobil bozum şikayetlerini bakabilirsiniz.

 Her zaman dediğimiz gibi lütfen mobil ödeme bozumu yapmak istediğinizde son durak olarak adresimize DOLANMADAN gelin. Lakin birçok kişi yolda bize ulaşana kadar sms ile kendilerine dolandırılmaktadır. Fazla para döngüsü olarak gördükleri yeni mobil bozumu sitelerinden işlem yapmalarında ise en fazla sms ile işlem yapılmaktadır. Firmamız cok az zamanlarda Türkcell mobil ödeme bozumu veya Türk Telekom Mobil ödeme bozum için sms ile işlem yapmaktadır. Lakin vodafone mobil ödeme bozum için ise firmamız sadece sms ile işlem yapar fakat ödemenizi de anlık yapar. Bu kısımda benzer uygulamalar olsa da Türkcell ve Türk Telekom için sıklıkla sms gönderimi tarafınıza yapılmaz. Her hat için size şimdi sms gelecek onaylayın ödeyelim gibi işlemlerden direk uzak durunuz.

Yorum yapın