Mobil Bozumcu Bakiyeyi Nakitte Çevirme 120 ye 100

Faturanıza yansıtılacak şekilde mobil ödeme almak isterken 120 ye 100 tl veya 240 a 200 daha da önemlisi 360 a 350 şeklinde ödeme almak istemeniz kadar doğal bir olamaz. Kim sattığı üzerinden en fazla oranda para kazanmak istemez ki? Mobil bozumcu bakiye nakitte çevirme gibi birçok sitede karşınıza direk çıkması muhtemel olan oranlardır. Sitemiz üzerinden mobil ödeme bozdurma konusunda oranlara baktıktan sonra arada dağlar kadar fark olan bu siteler direk geri dönüşü yüksek olan paraları size 5 veya 6 yıldır hizmet veriyoruz. On dakika içinde paranız hesabınızda gibi cümleler ile yüzde 80 ikna olmuş olan durumunuzu yüzde 100’e ulaştırmaktadır.

 Mobil ödeme bozum sitemizden son hız yüksek oran olan siteye koşan ziyaretçilerimiz aynı hız ile sitede işlemlerine başlamaktadır. Hemen sms gelir onaylamalar anında yapılır. Yada razer gold oyun kodları alelacele alınıp whatsaptan siteye ulaştırılır. Buradan sonra gerek olmasa da ıban ve isim soy isim atılır. Neden ıban ve isim soy isme gerek yoktur? Çünkü mobil ödeme dolandırıcılığına uğramış bulunmaktasınız. Direk canlı destek sitesinden ve sayfasından yasaklanırsınız. Whatsap zaten cevrim dışı olur ve siz oradan da engellenmiş bir şekilde Google de yer alan dolandırıcı sitesi ile banka hesabınız arasında gider gelirsiniz. Tüm bu kısımlardan sonra ise artık kuyruk acısı başlamıştır. İşini hakkı ile yıllardır yapan ve canlı destekten veya whatsap hattından cevap alabildiğiniz sitelere başlarsınız yazmaya. Mesel 05532300967 telefon numarasına sahip ÜMİT TALAY (whatsap ve canlı destekten yapmış olduğu ahlak dışı konuşmalar yer almaktadır, kayıtları dileyenlere teslim edilir). Buna benzer örnekler de gene kayıtlarımız altında olmaktadır.

 Sapla samanı ayıramamış olan bu tarz bir kişinin de zaten yılların güvenli bir şekilde mobil ödeme bozum sitesi olarak hizmet veren meyt org üzerinde işi yoktur. Bundan sonra kendilerine nerede ne yapıldı ise sorunlarını veya dertlerini orada halletmeleri gereklidir. 120 ye 100, 240 a 200 veya 360 a 300 alacağım derken kişinin aldığı sıfır olmuştur. Hırsız suçlu ise ev sahibinin de mi sucu yok. Kısacası güvenli ve hızlı bir şekilde adresimizden mobil ödeme bozumu yapabilirsiniz. Bunun yanında başka sitede dolandırılmış olmanız sitemiz tarafından sizlere ön ödeme yapılacağı anlamına gelmez. Bir diğer işlem ise mobil ödeme bozdurma için oranlarımızı söylediğimizde düşük diye düşünen vatandaşlarımız. Ben ÖDÜYORUM onun için oranlarım size anlık olarak verilen oranlardır.

Yorum yapın