Mobil Ödeme tl Çevirme Nakit 7 Gün 24 Saat Güvenilir Mi Türkcell Türk Telekom

          Türk Telekom ve Türkcell tarafından kullanıcılarına ayda 1 defa verilen tl transfer yapma ile bozum yapılması yapılmaktadır. Her şekilde güven konusunda en küçük şüpheye meydan evremden işlerine devam eden adresimiz bu konuda yazımızın ilerleyen kısımlarında dolandırıcılara karşı dikkat etmeniz gereken noktaları size açıklayacaktır. Mobil ödeme tl çevirme başta da belirttiğimiz gibi Türk Telekom ve Türkcell tl transferi ile nakit elde edilmesi şeklinde olmaktadır. En son olarak yapılan bu işlemler de gene dikkatli ve tecrübeli merkezlerden işlem yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Türkcell mobil ödeme ve Türk Telekom mobil ödeme yanında vodafone mobil ödeme nakitte çevirme gene hız kesmeden devam ederken yeni özelliklerimiz ile siz değerli ziyaretçilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Burada her ne kadar sitemiz canlı destek üzerinden hizmet almak isteyen vatandaşlarımız olduğu gibi, DOLANDIRICI MOBİL BOZUM SİTELERİ DE sık sık sitemize ziyaret etmektedir. KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE TEK BOZUM ADRESİMİZ MEYT ORG VE SİTEMİZDE YER ALAN WHATSAP NUMARAMIZDIR. 

Gizli hayranlarımız ve dolandırıcı olan kişiler ise sık sık canlı destekten bağlanıp küfür edip gitmektedir. Bu kişilerin ıp adresleri sitemiz tarafından yazışmaları ile birlikte kayıt altına alınmaktadır. Burada anladığımız  meyt org adresimizden direk işlemlerin yapılması ve anında ödeme yapılması ile BİRÇOK KİŞİNİN kuyruğuna basmış bulunmaktayız. (İşini hakkı ile yapanlar lütfen üzerine alınmasınlar. Sizlerde Hoş geldiniz sitemize…)

Dolandırıcı Olan Mobil Ödeme Tl Çevirme Siteleri

          Mobil ödeme bozum tl çevirme işlerinde de gene birçok vatandaşımız sitemizi bulmadan önce DOLANDIRICLARIN ağına düşürmüş ve mağduriyet yaşamış durumdadır. Bu nedenle öncelikle tl transferi yapacak olduğunuz sitenin veya kişinin incelemesini yapınız. Birçok whatsap hesaplarında ise isim yerine nokta, üç nokta, bilmem ne bey şeklinde isimler ile işlem yapmaya devam etmektedirler. Burada mobil ödeme tl çevirme işlemleri adresimiz sayesinde 7/24 şeklinde hizmet vermeye devam edince DOLANDIRICI olan kişiler gece vatandaşları mağdur edemediklerinden sürekli olarak sitemize saldırı durumunda olmaktadırlar.  Mobil ödeme ve tl transferi ile nakit çevrimi yapmak yanında site şeklinde Dolandırıcılık yapılması yanında Facebook başta gelmek üzere farklı alanlardan da gene mağduriyet yaşatılan kişiler olmaktadır.

    Güvenli olduklarını inandırmak isteyen birçok sitenin canlı destek kısımlarında anlık size cevap veren her hangi bir kimse yoktur. Sadece form doldurulmasını istemektedirler. Formu doldurmanız sonrasında sizinle iletişime geçip direk olarak sms ile çekim yapıp anında ödeme şeklinde bir taahhütte bulunulmaktadır. YÜKSEK ORANLAR İLE SIKIŞIK DURUMDA OLAN VATANDAŞLARIMIZ DİREK AĞLARINA DÜŞMÜŞ BULUNMAKTADIR. Size gönderilen sms e EVET şeklinde yanıt vermenizden sonra artık iş işten geçmiş ve mobil ödeme bozdurma bakiyeniz çalınmış olmaktadır. İşlem yapmış olduğunuz numaralara ulaşmak şöyle dursun artık siz engellenmiş bir mağdur olarak ağlarında yer alan kişi olmaktasınız. Bu kısımda her şey artık işten geçmiş olmaktadır.

 Mobil ödeme dolandırıcılarına karşılık adresimiz günün her saatinde canlı destek üzerinden hizmet vermektedir. Canlı destek veya whatsap hattımızdan yapacak olduğunuz görüşmeler sonrasında işlemler anlık olarak yapılmaktadır.  Mobil bozum dolandırıcı olan sitelerin bir diğer tercih ettikleri yöntem ise Google ye Adword reklamları vererek aramalarda ilk sırada çıkmaya çalışmasıdır. Birçok vatandaşımız başında reklam yazana dikkat etmeden işlem yapmaya çalışmakta ve mağduriyet yaşamaktadır. Bir nevi Sülün Osman şeklinde hareket eden dolandırıcılar bir yerden kayıp olsalar başka bir şekilde gene ortaya çıkmaktadır. Bu kadar karanlık bir işlemler arasında illaki işini hakkı ile yapan adı ve sanı belli olan adreslerde bulunmaktadır.

Facebook Üzerinden Yapılan Mobil Kredi Çıktı Dolandırıcılığı

 Mobil ödeme tl çevirme nakit veya bozumcu siteleri üzerinden vatandaşları mağdur eden dolandırıcılar kadar benzer yöntemler ile vatandaşları dolandıranlar facebook sosyal ağını sıklıkla kullanmaktadır. Faturaya kredi, faturalı hattınız üzerinden size kredi çıktı, şanslısınız numaranızı sorguladığımızda size şu kadar kredi çıktı şeklinde mesajlar ile kurbanlarına ulaşmaktadırlar. Bu kişilerde sitemizi yakından takip etmektedir. Gecen hafta içi sürekli işlem yapmış olduğum değerli abimizde son anda tuzaktan kurtulabildi. Maddi durumu sıkıntıda olan kredi çıkartıyorum faturalı hattınıza kredi çıktı şeklinde bir işlem yok. YOK YANİ BİLDİĞİNİZ DÜPE DÜZ YOK. Sadece mobil ödemeniz kadar ve Mobil ödeme tl çevirme şeklinde 2 şekilde nakit sağlanabilir. Onda da oranlar üç aşağıya beş yukarı ya bellidir. Yüksek oran vaat edilir ama ödenmez. Her işin raici olan miktar vardır ve o miktar üzerinden işlem yapılır.

Bu sizin hattınıza kredi çıktı diye gelen mesajdır.
Size gelen sms i onaylamanız için yoğun bir şekilde çalışma yapılmaktadır.
Size sunulan kredi taksitlerinde hiç birinde 120 tl ödeme taksiti yokken ilk taksit diye size 156 tl Pubg Oyun kodu almanızı istemektedir:)

Güvenli Adresimiz Günün Her Saatinde Mobil Ödeme Tl Çevirme Yapar

 Mobil ödeme veya tl çevirme işlemlerinde kesinlikle uzman ekibimiz sizlere dakikalar içinde dönüş yapar. Mesajınız görüldüğünde işlem var ise sizi sıraya alır. Bu nedenle işlem yoğunluğuna göre bazen işleri sıraya koymak durumunda kalınmaktadır. Bu bekleme esnasında lütfen anlayışınızı bekliyoruz. Güvenli bir şekilde hesabınıza anlık ödeme yapılır. Yapıldığına dair sizden teyit beklenir ve işleminiz sonlandırıldıktan sonra sıra da olan mobil bozum işine veya tl gönderme ile nakite çevirme işlemine geçilmektedir. Yoğunluk olarak dolandırıcılara karşılık sizleri korumak için elinden gelen adresimizden güvenle işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hatta sizleri mağdur eden numara veya siteleri kanıtları ile bize iletirseniz adresimiz bir sonra ki yazısında sizin de müsaadenizle dolandırıcıları ifşa edecektir.  Bozum mobil ödeme Mobil TL nakite çevirmede kime kefilsin diye soracak olursanız sadece KENDİME kefilim çünkü bugüne kadar her kesin ödemesi kuruşuna kadar yapılmıştır.

Yorum yapın