Mobil Ödeme Bozdurma Yöntemleri % 40 %50 %60

 Ülkemizde hizmet sunmakta olan Türkcell Türk Telekom ve Vodafone mobil bakiyeleri ile değişik alış veriş yapma şansı vermektedir. Yaşanılan ekonomik problemler yanında bankalardan az da olsa kredi ve benzeri şekillerde vadeli para almak imkansız olabilmektedir. Burumlar karşısında da ise mobil şirketler kredi kartı olmayan veya kredi kartına göre daha güvenli olan mobil ödeme seçeneğini devreye almıştır. Faturalı hat sahipleri bakiyelerini nakitte dönüştürmektedir. Mobil ödeme bozdurma yöntemleri arasında en sık rastlanılan yolların başında alış veriş yapmak gelir.

Mobil Ödeme ile Nasıl Alış Veriş

 Ödeme açma işlemi operatörler arasında farklılıklar göstermektedir. En fazla kullanıcıya sahip olan Türkcell mobil ödeme yolunda da gene diğer operatörlere fark etmektedir. Bu kısımda hatta paycell kart ile direk kredi kartı imkanı olan olanakları da önden sunmaktadır. Paycell faturaya yansıtılacak olan meblayı sizlere fatura kesim döneminde sunmakta. Sizde fatura döneminde direk olarak nakit dönüşmesi ile hattınıza tanımlı olan parayı alabilirsiniz. Bu kısımda da gene güvenli olan meyt org adresimiz mobil ödeme bakiyelerini nakite çevirmektedir.

Mobil Ödeme Bozdurma Nakit Oranları

Mobil olarak ödenecek olan mebla ise bazen nakit şeklin de de bizlere gerekli olabilmektedir. Bu kısımda ise devreye whatsap hattımız üzerinden müşteri temsilcimiz girmektedir. En yüksek oranlar ile mobil ödeme bakiyeniz satın alınır. Karşılığı direk banka hesaplarınıza veya papara hesabınıza gelir. Bu kısımda en düşük komisyon alınmaktadır. Mobil ödeme bozdurma ile alış veriş yapılması bazı siteler üzerinden sağlanmaktadır. Fakat ürün alış verişi yapmak istemeyen kesim ise nakit olarak ele almaktadır.

Fatura ödemeleri de gene mobil ödeme ile yapılmaktadır. Burada paycell bakiyeniz veya mobil ödeme limitinize eş değer fatura bulmanız gerekmektedir. Eşinizden dostunuzdan faturaları toplayıp bu faturaları mobil ödeme yöntemi ile ödersiniz. Ödemiş olduğunuz kısımları gene nakit olarak fatura sahibinden alırsınız. Bakiye bozumunda olan en geçerli 3 yöntemi sizlere detaylı olarak sunmaya devam ediyoruz.

Düşük Komisyonlu Garanti Mobil Ödeme Bozdurma Yöntemi

 Mobil bozdurma olaraktan adlandırılan tl bozdurma işlemleri transfer yöntemi ile de mümkün olmaktadır. Mobil hattınıza tanımlı olan transfer limiti size verilecek olan numaraya gönderilmesi sonrasında  %40 50 60 oranlarda karşılığını nakit olarak hesabınıza geçer. Fakat dolandırılmadan alırsanız şanslısınız. Farklı platformlar üzerinden iletişim kuracak olduğunuz kişiler şikayet konularında yer alan kişiler olmaktadır. Bu kısımda ise sadece meyt org yeterde artar. Paycell bozumu olsun tl bakiye bozumu olsun güven temeliyle yapılmaktadır. Bakiyelerinizin tam karşılığını nakit olarak banka hesabınızda görebilirsiniz.

Mobil Ödeme Bozdurma Yöntemleri % 40 %50

  Mobil ödeme bozdurma seçenekleri arasında 4. Olarak sizlere tl transferi ile nakite ulaşmanız yer alır. Bunun yanında Türk Telekom mobil ödemeleriniz gene İstanbul kart yüklemesi ile de nakite çevrilmektedir. İstanbul kart numarasına yapacak olduğunuz  mobil yükleme sonrasında İstanbul kartınız ile ürün alıp satışını yapabilirisiniz. Bu kısımda adresimiz gene İstanbul kart yüklemesi ile de sizlerin mobil bakiyelerinin bozumlarını yapmaktadır. Mobil ödeme ile İstanbul kart yüklemesi yapılmaktadır.

 Mobil bakiyelerinizin karşılığını tam olarak alabilmenin tek yolu bizler ile iletişim kurmaktır. Diğer taktirde ise dolandırılma riski ile karşı karşıya kalırsınız. Paycell bakiye bozumu, Türkcell tl transferi, tl transferi, alı veriş yapma ve paycell bakiye bozumu gene sizler için 7/24 devam etmektedir. Güvenin adresinde mobil bozdurumlarını karşılık gelen mebla anında size aktarılmaktadır. Gecikmeye meydan vermeden işlerinize kaldığınız yerden devam edersiniz.  Türkcell tl transfer Türk Telekom tl transfer denildiğinde tl bozumunda en güvenli site olarak karşınızda adresimiz yer almaktadır.

Yorum yapın