İyzico mobil bozum ödeme nasıl yapılır Güvenilir Siteler

Ödeme araçları içinde son yıllarda yerini alan iyzico uygulaması bireysel ve kurumsal ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Birçok alış veriş sitesinde güvenli ödeme yapma aracı olarak iyzico ödeme alt yapısı kullanılmaktadır. Sırası ile öncelikle İyzico cüzdan nedir? İyzico mobil bozum ve iyzico mobil ödeme ile güvenilir sitelerde nasıl bakiye harcanır? Soruların yanıtlarını bakacağız.

         Mobil ödeme bozdurma alanında uzun zamandır hizmet sunan sitemiz üzerinden gene binlerce kişinin araştırmakta olduğu konu denenmiş ve garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Tecrübe edilmiş ve yazımız yayına alınması tarihinde geçerli olan yöntemler ile sizleri aydınlatmaya devam ediyoruz.  İyzico kurumsal üyelik oluşturmak isteyen kişiler her hangi bir e ticaret ile uğraşan sektörlerden olmaktadır. Ödemelerinin güvenli şekilde alınabilmesi için iyzico alt yapısı kullanılmakta ve küçük komisyonlar ile de ödemelerini güvenle almaktadırlar. Burada kişisel yani bireysel olarak iyzico hesap açmak ve bu hesap ile mobil ödeme yüklemek kısmında karmaşa yaşanmaktadır. İyzico mobil bozum gene meyt canlı destek ve whatsap hattından bire bir destek ile yapılan hizmetler arasında yer almaktadır. İyzico mobil ödeme ile bakiye yüklemek için öncelikle hesabınızın olması gereklidir. Google play üzerinde iyzico araması ile telefona rahatlıkla iyzico uygulaması indirilmektedir. Bu kısımdan sonra size telefon ve mail adresinizin olması yeterlidir. Uygulamasının açılmasından sonra ekranda kayıt için butonlar çıkmaktadır. Telefon numaranızı yazmanız ve devam ederek mail yazmanız ile işlemler devam etmektedir. Telefona gelen doğrulama kodu ile telefon onaylanırken mail adresine gelen üyelik onaylama butonu ile de mail onaylanmaktadır. Dileyenler bu kısımdan sonra iyzico profil sekmesinden kişisel bilgilerini ekleyebilirler. Dileyenler iyzico mobil bozum ödeme şeklinde işlem yapılacak ise gerek yoktur.

           İyzico üyelik adımları tamamlanmasından sonra sıra mobil ödeme bakiyenizin nasıl yükleneceği kısmına gelelim. Şuan için aylık mobil ödeme ile iyzico hesabına maksimum 100 mobil bakiye yüklenmektedir.  Mobil Ödeme bakiyenizin yüklenmesi için ana sayfada yer alan PARA YATIR kısmından 100 seçip devam ediniz. Mobil veya telefondan yükleme diyerek onayladığınızda telefon numaranıza onay sms i gelmektedir. Gelen sms de belirtilen şekilde onay verilmesi sonrasında bakiyeniz iyzico hesabınıza aktarılmaktadır. İyzico mobil bozum için hesabınıza eklemiş olduğunuz mobil ödeme bakiyeniz banka hesabınıza çekilmez veya başkasının banka hesabına aktarılmaz. Ancak farklı şekiller ile de harcama yani ürün alınması şeklinde harcanmaktadır. Bu şekilde yapılarak direk bakiyenizi hesaba çekmek için uğraşmanız birkaç red işleminden sonra güvenlik nedeni ile hesabınızın kapanmasına neden olacaktır. Bazı şekillerde ise ödeme yapmak istediğinizde bakiyeniz hesabınızdan eksilmekte lakin harcama yapmış olduğunuz yere bakiyeniz yansımaz ve paranız arada kayıp olmaktadır. Bu konuda gene çeşitli şikayetler görmeniz kaçınılmaz olmaktadır. Bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak için her zaman uzman ekibimiz sizlere gerekli yardımcları yapmaktadır. Sizin işlemlerinizi en güvenli şekilde yapılmasın yardımcı olmaktadır.

 İyzico mobil bozum ödeme nasıl yapılır güvenilir site denildiğinde ilk akla gelen meyt olmasında ise yılların tecrübesi her daim sizlerin yanında olacaktır. Bakiyenizin yüklenmesi sonrasında harcama yapmak veya en uygun şekilde değerlendirmek için uzman personelimiz sizleri beklemektedir. İyzico mobil ödeme bozdurma dolandırıcılarına yakalanmadan hizmet almak isteyenlerin sık kullanılanların sekmesinde veya telefonlarında güvenli bozumcu olarak kayıtlı olan meyt bu hizmeti ile de gün geçtikçe yelpazesini genişletmektedir. Türkcell mobil ödeme bozdurma da paycell de yer alan oyun pinleri kaldırılması veya vodafone mobil ödeme bozdurma da gene her şey yanımda marketin 100 tl ile sınırlandırılması; Türk telekom mobil ödeme bozdurma gene üye iş yeri limiti koyulması sonrasında yeni arayışlar ile anlık nakitte sıkışanlarımızın her daim yanlarında olmaya devam ediyoruz.   İyzico mobil ödeme bozdurma kısmında veya diğer mobil ödeme bakiyelerinizin bozulması noktasında şimdi destek ekibimize bağlanabilirsiniz.

Yorum yapın