Türk Telekom Tl Transferi Nakite Çevirme

         Türk Telekom firmasının siz değerli kullanıcılarına sunmuş olduğu imkandır.  Burada türk telekom tl transferi nakite çevirme ise uzakta olan yakınlarınıza yapılan tarnsfer ile aynı şekilde olmaktadır. Türk telekom kontörlü hat kullanıcı olan bir hatta aylık maksimum 150 kontör transferi yapılır. Kontör transferi yada Türk Telekom tl transferi yapılması; Gönderim yapılacak olan numaranın başında sıfır (0) olmadan yazılır bir boşluk bırakılır. Boşluktan sonra ise gönderim yapılacak olan miktar yazılarak 9235 e sms atılır. Gönderilmiş olan sms geri dönüşünde size EVET şeklinde onaylamanız istenmektedir. Vermiş olduğunuz onaydan sonra göndermek istediğini tl karşı tarafa iletilmektedir. Bu işlemde de gene firmamız tarafından sizlere kontörlü hat numarası gönderilecektir. Tarafınıza iletilmiş olan numaraya gönderim sağladıktan sonra anlık olarak hesabınıza ödeme yapılmaktadır.


Türk Telekom Tl Transferi Nakite Nasıl Döner

Türk Telekom Tl Transferi Nakite Nasıl Döner

Maddi ihtiyaçtan dolayı direk akla gelen hattınız üzerinden nakit imkanı oluşturmak olacaktır. Bu kısımda türk telekom tl transferi nakit çevirme olarak işlem yapılmaktadır. Bu kısımda da gene firmamız garantisi ile işlemler son hız devam etmektedir. 150 kontör türk telekom liranız transfer edilmesinden itibaren direk vermiş olduğunuz hesaba ödemeniz yapılır. Yapılmış olan ödeme ise farklı oranlarda olabilmektedir. Bu nedenle işlemleri yaparken mutlaka canlı destekten yardım alabiliriz. Günün her saatinde tl transfer bozum işlemleri garantimiz kapsamında yapılmaktadır. Her işlemde yüzde yüz başarı ile serisine devam eden adresimiz son zamanların ilk tercih edilen adresi olmaya devam etmektedir.

 Aklınızda en küçük şaibeye yer olmadan tüm işlemleri artık sadece adresimizden yapabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sorunların son bulması için ekibimiz güven esasına dayalı olarak gecikmeye meydan vermeden sizlerin ödemelerini hesabınıza yansıtır. Türk telekom tl transfer ve türk telekom mobil ödeme bozum garantimiz ile devam ediyor. 2019 yılında başlamış olduğumuz amatör tl transfer ve mobil ödeme bozumlarımız 2020 yılında ise profosyonel olarak yapılmaktadır. Bugüne kadar 2019 dahil bir kişi dahi mağdur edilmeden sözüne sadık esnaf olarak işlemlerimiz sonlandırılır. Sürekli olarak kullanıcı yararına şekilde hareket edilmektedir. Bu sayede ziyaretçilerimizin birçoğunun telefonunda whatsap numaramız kayıtlı olmaktadır. Günün her saatinde 7/24 türk telekom tl transferiniz olsun mobil ödeme bozdurma bakiyeleriniz olsun anlık nakte dönüşür.

Yorum yapın