Mobil Ödeme Nakite Çevirme 2021 Dolandırıcılara Dikkat Ediniz

 Faturanıza yansıtılacak olan yöntemi ile alış veriş yapmanız yanında artık sizlerde nakit sıkışıklığınızı mobil ödeme nakite çevirme yöntemleri para kazanabileceksiniz. Faturalı Türkcell türk Telekom veya vodafone operatör sahipleri bakiyelerini kısa zamanda nakit elde etmektedir. Bugüne kadar eğer bu sistem ile bozum yapmadı iseniz kesinlikle meyt org üzerinden işlem yapılmasını tercih ediniz. Burada amacımız kazanç elde etmek değil acemi bir şekilde turk telekom tl bozdurma veya Türkcell tl bozdurma gibi arayışınızda dolandırıcıların ağına düşmeniz an meselesidir. Bu kısımda mutlaka mobil ödeme nakite çevirme 2021 yılında güven temelli olarak sitemizden hem whattsap hem de canlı destek uzmanlarımız ile anlık olarak sizlere cevap verilmektedir.

Mobil Ödeme Nakite Çevirme Türk Telekom Türkcell Vodafone

 Mobil operatör sağlayıcınızın özelliğine bağlı olarak nakit elde etmeniz değişmektedir. Burada en bilindik yöntem ise uzmanlarımızın da size tavsiye edeceği şekilde farklı platformlardan güvenli bir şekilde yükleme veya kod alınması ile karşılığında Türk Telekom tl bozdurma veya Türkcell mobil ödeme bozdurma oranına bağlı olarak paranız hesabınıza yatırılır. Önemle üzerine durduğumuz nokta ise bu alanda mobil ödeme nakite çevirmek dolandırıcılığı olmaktadır. Dolandırıcılar o kadar profesyonel şekilde hareket etmektedir ki direk sizin maddi sıkı şıklığınızı fırsata çevirmektedir. Evet işlemler için sitemizde komisyon almaktadır. Bu kısımda size yüksek oranda yüzde 90 80 şeklinde hatta 70 gibi bozum oranları söylenir ise usulca iletişimi kapatınız. Burada durum aynen şöyle olmaktadır. Alırken 60 satacağın bir ürüne 70 80 90 teklif etmek gibidir. Kimse bu zamanda zarar edeceği bir alış verişi kesinlikle yapmaz.

 Mobil ödeme Nakite Çevirme yöntemleri içinde size sunulan oran şeklinde bir alış veriş yapılması mümkün değildir. Bu nedenle mobil ödeme nakite çevirme 2021 akıllara geldiğinde binlerce kişinin tercihi olan adresimizde sizde yer alıyorsunuz. Bunun için bozum yapmak isteseniz de yada bozum yapmayacak bilgi alacak olsanız dahi canlı destek ve whattsap hattımızdan direk bireye ulaşabilirsiniz.

Mobil Ödeme Nakite Çevirme Forum Kıskacında

 Birçok forumda yer aldığı gibi kişiler ilana çıkmaktadır. Mobil Ödeme nakite çevirme Türk Telekom tl transferi veya fatura ödemesi şeklinde ilanlar ile karşılaşırsınız. Bu tarz ilanların yer aldığı forumlarda kişiler birden fazla üyelik açarak ağlarına düşecek olan kişilerin sayısını artırmaktadır. Birden fazla üyelik ile yapılacak olan mobil ödeme işlemleri sonrasında kişiler ödeme yapmazlar. Hatta whatsapp hatlarını ise genelde şirket hesabı şeklinde göstermektedir. Burada şirket görüntüsü altında dolandırıcılıklarına inandırıcılık kazandırmaktadırlar.

Nakit Kredi Faturaya Yansıtılan Modeli

Mobil Ödeme Nakite Çevirme Nasıl Yapılır

      Genel olarak tl transferi işlemleri yapılarak faturalı Türkcell türktelekom hatlarınız nakite dönüştürülmektedir, Bu işlem her operatörün kendi müşterilerine sundukları bir haktır. Türkcell için aylık 200 tl transfer hakkı verilmiştir. 200 tl değerinde liralarınızı parça parça size verilen operatör numarasına gönderilmektedir. Bu kısımda  gönderilecek olan numara ve bir boşluk bırakılması sonrasında gönderim tl transferi yapılacak miktar yazılarak; 2200 a kısa mesaj gönderilmelidir. Gelen sms e de evet diyerek cevaplayarak Türkcell tl transferi işlemi tamamdır. Aynı şekilde Türk Telekom firması tl transferi hizmeti vermektedir. 150 tl transferi vermiş olduğu kullanım hakkındır. Mobil ödeme nakite çevirme de Türk Telekom müşterileri gönderim yapacakları numara ve bir boşluktan sonra 9235 e mesaj atılmaktadır. Gelen mesaja evet diye cevap verilmesi ile artık Türk Telekom tl transferi yapılmış olmaktadır.

 Mobil tl transfer işlemleri bittikten sonra ise bu kez mobil ödeme bakiyesinin nakite çevrilmesi söz konusu olmaktadır. Burada mobil bozum dolandırıcıları işlemlerini yapmaktadır. Tl transferi sonrasında bir nevi karşı tarafta fiziki hat olduğundan dolayı muhatap bulma şansınız binde bir de olsa vardır. Fakat mobil ödeme bozdurma kısmında ise ürün tesliminden sonra ödeme yapıldığı için mutlaka sitemiz üzerinden işlem yapınız. Zaten sıkışıklıktan dolayı bozum yapılmaktadır. Belki ekmek parasında belki yemek parasında belki de eğlencesine olsun mobil bozum yapılmak istenilmektedir. Cepte metelik kalmadı denilen seviyede iken birde mobil ödeme hakkınız elinizden alınarak daha da zor durumda olmanıza neden olunmaktadır. Bu nedenle mobil ödeme nakite çevirme 2023 yılında da en güvenli mobili ödeme bozum forumu olmaya devam etmektedir.

“Mobil Ödeme Nakite Çevirme 2021 Dolandırıcılara Dikkat Ediniz” üzerine bir yorum

Yorum yapın